ГЛАВНАЯНОВОСТИПОГОДАКАТАЛОГСПРАВКААФИШАРАБОТАНЕДВИЖИМОСТЬАВТООБЪЯВЛЕНИЯФОРУМЫЮМОР 
Форум-Санкт Петербурга  

 

Форум Санкт-Петербурга

Объявления / Холодильна камера для зберігання квітів в квіткових магазинах.

1
rurrollbay
Регистрация: 24.09.19
Сообщений: 59
Пол: Мужской
авторство от 26.03.2000:57
Квіти це досить ніжний та тендітний товар, який потребує особливих умов зберігання. Продавці вдаються до різних хитрощів, аби букети виглядали гарними досить довго. Але все значно простіше — зберегти все у гарному стані допоможе холодильна камера для квітів.
Головна задача цього пристрою — створити оптимальні умови, щоб бутон квітів залишався у «сплячому» стані. Таким чином усі квіти довго зберігаються, не висихають та залишаються у первозданному вигляді. Окрім цього вітрина-холодильник для квітів — це ще й невеличка виставкова зала, де покупець може побачити букети та зробити свій вибір.
У Києві багато підприємств, що займаються холодильним обладнання для торгівельних мереж. Але щодо товарів для квіткарів — таких продавців досить мало. Найкраща фірма, де можливо купити холодильну камеру для квітів в Києві — це Unitech Clima Наше підприємство пропонує досить великий асортимент товарів в цьому напрямку. І це не лише звичайні вітрини або Кондиціонер для квіткового магазину. У нашому арсеналі є навіть цілі камери схову, з різними температурними режимами та рівнями вологи, що встановлюються зонально. В них можна зберігати рослини з різних кліматичних поясів та створювати для них оптимальні умови життя та розвитку. Тож, якщо треба холодильник для квітів купити Київ їде до Unitech Clima.
Адже ми даємо гарантію на усі наші товари, власноруч виконуємо ремонт та надаємо усю необхідно допомогу. Ми зможемо доставити й змонтувати камеру для квітів на самому об’єкті.

1

Быстрый переход:
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать на сообщения

Справка по Санкт-Петербургу

Собесы Санкт-Петербурга Паспортные столы Санкт-Петербурга Военкоматы Санкт-Петербурга ВУЗы Санкт-Петербурга Техникумы, колледжи, училища Санкт-Петербурга

РЕСУРСЫ ПОРТАЛА ПЕТЕРБУРГА

© 2013 «dp-spb.com» Деловой Петербург,  новости Петербурга, каталог компаний Петербурга, погода в Петербурге,

форум Петербурга

Адрес офиса: Россия, г. Санкт-Петербург, Невский проспект дом 81, метро Невский проспект

Телефон: +7 (812) 211 64 07

Часы работы: с 10:00 до 19:00 кроме выходных
Отзывы и предложения присылайте по адресу: info@dp-spb.com